jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۹۳۳۲۲ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۳:۴۰

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گفت: گردهمایی فعالان حرکت‌های جهادی در راستای گام دوم انقلاب است و جوانان جهادی در میدان هستند تا با خدمت به محرومین، الگویی از جوان ایرانی - انقلابی ارائه دهند.

تمبر یادبود جهادگر آسمانی رونمایی شد

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری دانشجو، سومین گردهمایی فعالان حرکت‌های جهادی با حضور دکتر محمد باقر قالیباف و فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضا (ع) در مجتمع فرهنگی عرفان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مسکنی، دبیر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید امیرمحمد اژدری، گفت: همه ما باور داریم که کار‌ها و برنامه‌های قرارگاه با نگاه و لطف امیر محمد حل می‌شود و او چراغ راه را برای‌مان روشن نگه داشته است.

وی افزود: امیرمحمد پرچم دهه هفتادی‌ها را بالا برد و در کنار شهید حججی قرار گرفت.

مسکنی ادامه داد: سومین گردهمایی فعالان حرکت‌های جهادی، آغازی برای گام نهادن در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است و این حرکت‌های جهادی، تحقق جوانگرایی است که مدنظر مقام معظم رهبری قرار دارد.

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین قاسمیان مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری در چهل سالگی انقلاب ایران بیان فرمودند: خطاب به جوانان است؛ چرا که ترمیم ساختار‌ها از سوی جوانان امکان‌پذیر است. این بیانیه مأموریت‌های اجتماعی جوانان را بیان می‌کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها می‌تواند اردو‌های جهادی باشد.

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گفت: امیرمحمد اژدری الگویی برای همه جوانان است. جوانی که به دنبال خدمت به محرومین بود و هر فعالیتی را در هر حوزه به او می‌سپردیم از سرانجامش مطمئن بودیم. ثمرات فعالیت‌های امیرمحمد به گونه‌ای است که انگار عمری ۵٠ ساله صرف شده است.

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) بیان کرد: قرارگاه جهادی همچون کمیته امداد نیست، ما ساختار اداری نداریم و درگیر برخی مسائل ساختاری نیستیم؛ همه در کنار هم هستیم جهاد می‌کنیم و خادم محرومین هستیم.

وی افزود: گردهمایی فعالان حرکت‌های جهادی در راستای گام دوم انقلاب است و جوانان جهادی در میدان هستند تا با خدمت به محرومین، الگویی از جوان ایرانی_انقلابی ارائه دهند.

در ادامه، ضمن رونمایی از تمبر یادبود امیرمحمد اژدری و کتاب خاطرات این جوان انقلابی با عنوان «امیر ادامه دارد»، از تابلو نقاشی جهادگر امیرمحمد اژدری نیز رونمایی شد؛ این اثر با اثر انگشت ٧٠هزار نفر که زندگی‌نامه و خاطرات این شهید را مطالعه کرده بودند، رنگ‌آمیزی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر