jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۱۷۹   ۲۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون اسکی، چوب تصمیم اشتباهش را خورد

ناکامی در قهرمانی جهان

چهار ملی‌پوش تیم اسکی آلپاین مردان ایران در رقابت‌های مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان در اُوره سوئد با نتایجی ضعیف به کار خود پایان دادند.

در پایان دو مانش رقابت‌های مارپیچ بزرگ انتخابی مسابقات قهرمانی جهان، پوریا ساوه‌شمشکی در جایگاه ۶۱ قرار گرفت، مرتضی جعفری جایگاه ۶۷ را به‌دست آورد، بهنام کیاشمشکی عنوان ۷۶ را کسب کرد و محمد ساوه‌شمشکی در جایگاه ۸۴ قرار گرفت. این در حالی است که مسؤولان فدراسیون امسال در اقدامی عجیب و دور از انتظار باعث کنار رفتن دو مهره باتجربه و قدرتمند تیم ملی شدند.
به نظر می‌رسد جای خالی مهره‌های اخراجی به وضوح در رقابت‌های قهرمانی جهان احساس شده است و جامعه معترض اسکی که این روزها انتقادات زیادی به عملکرد سلیقه‌ای و جهتگیری عجیب برخی عناصر فدراسیون دارند، منتظر توضیح قانع کننده مسؤولان به خصوص رئیس همچنان در سفر در خصوص حذف دو اسکی باز برتر کشور از ترکیب تیم ملی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر