jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۰۰۷۲   ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از کمک ۲۷ میلیارد تومانی این وزارتخانه به تیم ملی در ماه‌های منتهی به جام ملت‌های آسیا خبر داد.

محمدرضا داورزنی در این باره گفت: وزارت ورزش وجوانان 11 میلیارد تومان در سه مرحله (5/2، پنج، 5/3 میلیارد) طی دو ماه جهت تأمین هزینه‌های تدارکاتی و پشتیبانی و آماده‌سازی تیم ملی و همچنین پاداش ورزشکاران در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد. از نظر ارزی نیز از ابتدای سال تا اوایل مهر ارز مورد نیاز تیم ملی و فدراسیون فوتبال با نرخ 4200 تومان و از مهرماه تاکنون ارز یورو با نرخ بازار ثانویه و مجموعا به میزان 5/4 میلیون دلار در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.
این آمار دیروز و پس از شدت گرفتن حاشیه‌های آخرین مصاحبه کی‌روش منتشر شد. کی‌روش مدعی بود که وزارت ورزش به دلیل اختلاف با او کوچک‌ترین کمکی به تیم ملی فوتبال نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر