jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۸۰۳۳   ۱۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۲۰:۱۹

با تائید مدیران و کادر فنی باشگاه بارسلونا، لیونل مسی باز هم به تیم ملی آرژانتین باز خواهد گشت، اما بازگشت او این بار متفاوت خواهد بود.

بازگشت مسی به تیم ملی آرژانتین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش 11، لیونل مسی دوران سختی را در جام جهانی 2018 روسیه پشت سر گذاشت، او بدترین روزهای فوتبال حرفه ای اش را در جام بیست و یکم تجربه کرد؛ در روزهایی که خورخه سامپائولی با بی کفایتی اش آرژانتین را به زانو درآورد تا لیست 23 نفره آلبی سلسته غیر از ویلی کابایرو از لئو دستورات فنی را بگیرد!

در لیست اعلامی لیونل اسکالونی و پابلو آیمار مربیان موقت آرژانتین به درخواست مسی احترام گذاشته شد و او به طور موقت به تیم ملی فراخوانده نشد تا با این حرکت، مسی خود تحریک شود و دلتنگی بی حد و وصفش را برای پیراهن تیم ملی مادری علنی کند و با اعلام رسمی آمادگی اش برای حضور در اردوهای آرژانتین، بار دیگر اردوی هم ملیتی های خود را هیجان زده کند.

مسی اما تحت شروط خاصی بازگشته است! لئو قرار نیست تا ابد در آرژانتین باشد! او به صورت کاملا واضح اعلام داشته است که فقط در رقابت های کوپا آمریکا 2019 برزیل حاضر خواهد بود و فقط برای قهرمانی در خاک دشمن دیرینه شان انگیزه پیدا کرده است که به میدان نبرد های ملی بازگردد! در صورتی که آرژانتین به قهرمانی در کوپا دست پیدا کند لئو در جام جهانی 2022 هم حاضر خواهد بود! اما اگر روال همچون سابق باشد، او در همین تورنمنت برای همیشه از بازی های ملی کنار خواهد رفت!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر