jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۶۵۷۶۳   ۰۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۴:۲۶

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را خصوص یک دیدار جام حذفی و دو دیدار لیگ دسته اول اعلام کرد.

اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های مقاومت تهران و فجر شهید سپاسی شیراز از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار و از سوی رامین زارع، مربی تیم شهید فجر سپاسی شیراز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور و رفتار غیر ورزشی رخ داد که منجر به اخراجش شد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علی امیری، بازیکن تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل اعتراض به داور و اهانت به وی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم مقاومت تهران نیز به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 32 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و گل‌گهر سیرجان از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی محمود بحرینی، مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری رخ داد که منجر به اخراجش شد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر به خاطر تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب بطری آب باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مسابقه تیم‌های سیاه‌جامگان و قشقایی شیراز از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار شد و از سوی نجفی، مدیرعامل تیم قشقایی شیراز تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و فحاشی رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و ورود به محل برگزاری مسابقات تیم خود محروم و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است)

رشید طهماسبی، کمک مربی تیم قشقایی شیراز، به دلیل تحریک دروازبان تیم مقابل و درگیری با وی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم قشقایی شیراز به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (کلیه آرای فوق قطعی است).

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر