رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از وقوع یک حادثه رانندگی در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در این حادثه به علت سرعت زیاد یک دستگاه پراید و ناتوانی راننده در کنترل آن، سه دختر جوان به کام مرگ رفتند.
کد خبر: ۱۱۶۲۵۹۷
سرعت زیاد جان سه دختر را گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، سرهنگ فضل الله شیری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این سانحه رانندگی بامداد امروز در بلوار شمشادیان روبروی رودخانه «چم بشیر» کرمانشاه رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه، راننده که پسری جوان و در حال حرکت به سمت تقاطع غیرهمسطح ولایت بود، به علت سرعت زیاد، خودرو از مسیر خارج و به شدت با درخت کنار بلوار برخورد کرد.

سرهنگ شیری یادآوری کرد: متاسفانه در این واقعه دلخراش، سه دختر جوان که سرنشینان خودرو بودند، جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه افزود: راننده خودروی پراید و یکی دیگر از سرنشینان نیز به شدت زخمی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با ابراز تاسف از وقوع چنین حادثه ای گفت: ویراژ دادن خودروها در ساعات پایانی شب که خیابان ها خلوت تر است و بی توجهی به اصول ایمنی و مقررات رانندگی باعث وقوع چنین حوادث تلخ و ناگواری می شود.

سرهنگ شیری در پایان با دعوت رانندگان به احتیاط در رانندگی گفت: لحظه ای غفلت حوادث مرگباری ایجاد می کند که غیرقابل جبران است.

براساس اعلام پلیس راه کرمانشاه، براثر تصادفات جاده ای در شهریور ماه 96 در این استان، 41 تن کشته و 631 نفر هم مصدوم شدند.

در شهریور ماه سال گذشته 29 فقره تصادف فوتی و 349 فقره تصادف جرحی در استان کرمانشاه رخ داد.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش ازهشت هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها