jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۷۳۹   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۲:۵۸

تیم های ملی والیبال ساحلی ایران بدون کسب مدال بازی های آسیایی جاکارتا را ترک می کنند.

دست های خالی والیبال ساحلی از مدال

به گزارش جام جم آنلاین ، در ادامه رقابت های والیبال ساحلی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی امروز(شنبه) مرحله یک چهارم نهایی با برگزاری چهار دیدار پی گیری شد که در آخرین و مهمترین بازی این مرحله تیم‌ملی "ب" والیبال ساحلی ایران( وکیلی - سالمی) رو در روی تیم پرقدرت قطر(شریف - احمد) قرار گرفت و هرچند والیبالیست های ساحلی ایران موفق شدند برابر زوج قدرتمند قطری بازی را در ست دوم به تساوی بکشانند اما در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خوردند تا با حذفشان، والیبال ساحلی ایران بدون مدال اندونزی را ترک کند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران ست های بازی را با امتیاز های ۱۶-۲۱، ۲۱-۱۸ و ۱۱-۱۵ به قطر واگذار کرد و از صعود به جمع چهار تیم پایانی بازماند.
هم چنین صبح امروز تیم ملی "الف" ایران(رئوفی - میرزاعلی) با شکست برابر چین از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.
به این ترتیب پس از سرگروهی هر دو تیم والیبال ساحلی ایران در دور گروهی و نیز پیروزی در مرحله یک هشتم نهایی این دو تیم با شکست در دیدار های امروز دست خالی بازی های آسیایی را ترک کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها