jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۷۰۱۹ ۱۱ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور سوریه به مناسبت سالگرد تأسیس ارتش این کشور تأکید کرد این ارتش سپر محکم سوریه در مقابله با «توفان‌های شر و دشمنی» است. وی گفت ارتش طرح صهیونیستی -آمریکایی‌ها را یکی پس از دیگری ناکام می‌کند.

رئیس‌جمهور سوریه با اشاره به این‌که تروریست‌ها در پایان مجبور شدند که خوار و ذلیل از مناطق تحت اشغال خود خارج شوند، اعلام کرد مناطق آزاد شده در سوریه با امنیت و ثبات به آغوش این کشور باز‌می‌گردد. اسد با بیان این‌که نیروهای ارتش سوریه پیروزی را رقم زدند و از جبین‌شان «خورشید عزت» درخشیدن گرفت، تصریح کرد که اطمینان دارد نیروهای ارتش سوریه همیشه به کشور و ملت خود وفادار خواهند بود./ العالم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر