jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۴۱۲۲ ۲۷ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد از پیام حیدری، آرمان اسعدی و مسعود مرادی در مسابقات قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا استفاده خواهد شد. مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال آسیا از 29 شهریور تا 15 مهر به میزبانی مالزی برگزار می‌شود و تیم داوری ایران شامل پیام حیدری به‌عنوان داور وسط و آرمان اسعدی به‌عنوان کمک داور این مسابقات را قضاوت خواهند کرد. همچنین با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسعود مرادی به‌عنوان ناظر داوری در این مسابقات حضور خواهد داشت. تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در گروه C این رقابت‌ها با تیم‌های هند، ویتنام و اندونزی همگروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر