jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۸۴۱ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

راپورت‌های مـیــرزا ادریـــس‌

قربان صدقه رفتن بر قبای تازه جام‌جم

الیوم بعد از صلات ظهر از مسجد مراجعت می‌کردیم به عمارت. در راه یک نسخه روزنامه ابتیاع کردیم. در اول نظر ملتفت گشتیم روزنامه فخیمه جام‌جم رخت نو بر تن کرده و به هیکل و هیبتی نو و تازه بر گیشه دلبری می‌نماید. فوق‌النهایه مشعوف گشته بر باعث و بانی‌اش درود و رحمت فرستادیم. مطبوعه در اول قدم باید قوه جذب عینی بالا داشته و عابران در اول نگاه، رغبت کنند دست به جیب شده و کاغذ اخبار ابتیاع کنند. بعد هیجده سال این مطبوعه فخیمه، این پوست‌اندازی و تغییر بنیادین را الحق لازم داشت و ضروری می‌نمود.

خداقوت میگوییم به عزیزان و از قادر متعال برایشان طول عمر و عافیت میطلبیم . به اندرون رسیده مطبوعه را تورق فرمودیم. چه عکسها و چه رنگها. اصلا بشر کیف میکند این مطبوعه شسته رفته را مینگرد. گویا حضرات در نحوه نگارش و تنظیم راپورتها و دوسیهها نیز تدابیری اندیشیدهاند که بزودی در متون رعایت خواهد شد. الحق که در روزگار لایک و کامنت و ال و بل، کاغذی ماندن و مشتری داشتن و پرمخاطب بودن امری است که در اول نظر محال مینماید. لکن به مدد این ژورنالیستهای حرفهای و کاربلد، این امر محال محقق گشته و به بار نشسته است. رجا واثق داریم کما فیالسابق این مطبوعه فخیمه در امر اطلاعرسانی و بیان درد و دغدغه رعیت، همچنان گام استوار و مصمم باشد. زیاده فرمایش نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر