jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۵۰۴۵   ۲۷ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۳:۰۶

در بین ۳۴ بازیکن برتر لیگ ستارگان قطر نامی از بازیکنان ایرانی شاغل در این لیگ دیده نمی‌شود.

ناکامی ایرانی ها در لیگ ستارگان قطر!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، فصل فوتبالی لیگ ستارگان قطر به پایان رسید و تیم‌های الدحیل و السد به ترتیب توانستند عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را به دست آورد.

با وجود این که چند بازیکن ایرانی مثل مهدی طارمی، سروش رفیعی و پورعلی گنجی در لیگ ستارگان قطر بازی کردند اما هیچ کدام از آن‌ها در فهرست بهترین‌های فصل قرار نگرفت.

روزنامه الشرق از ۳۴ بازیکن به عنوان نامزدهای بهترین بازیکن فصل یاد کرد که نام هیچ بازیکنی ایرانی در آن به چشم نمی‌آید. این‌ در حالی است که هم طارمی و هم پورعلی گنجی و سروش عملکرد خوبی در تیم های خود داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر