jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۶۹۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان با انگیزه نامشخص در بوستان چیتگر خودکشی کرد.

به گزارش جام جم،ساعت 11 و 42 دقیقه دوشنبه بیستو یکم اسفند، یکی از ماموران کلانتری 181 عوارضی با بازپرس محسن مدیرروستا،کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک مرد 30 سالهای در بوستان چیتگر خبرداد. باحضور تیم پلیسی در محل مشخص شد آثار برشهایی با تیغ جراحی روی دستان و گردن وی وجود دارد . در بررسی اطراف جسد یک برگه دستنوشته که در آن نام متوفی و نشانی برادرش در یکی از محلههای شرق تهران نوشته شده بود، پیدا شد . ماموران در جریان تحقیقات به نشانی نوشته شده در برگه رفتندو برادرو خانواده وی را یافتند. با تحقیق از آنها معلوم شد او پنج روز پیش بی آن که حرفی به اعضای خانواده بزند، از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است .

درمرحله بعدی تحقیقات معلوم شد پسر جوان پیامکی به گوشی تلفنی که در خانه پدری اش بوده، ارسال و اعلام کرده بود میخواهدخودکشی کند. همچنین مشخص شد او اختلاف مالی با افرادی داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر