Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۱۲۳۰۶۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶  |  ۲۰:۱۰

مصدومیت اشکان دژاگه دو ماه تمام او را از میادین دور نگه خواهد داشت، این مصدومیت در بدترین حالت ممکن می تواند منجر به این شود که از جام جهانی 2018 روسیه جا بماند.

چه کسی جانشین اشکان دژاگه می شود؟

به گزارش جام جم آنلاین ، کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خوب می داند به محض اینکه بازیکن تیمش مصدوم شود و حتی اگر این مصدومیت مدت زمان کمتری هم طول بکشد باید آلترناتیوهایی برای خود در ذهن داشته باشد.

اکنون او می تواند در صورت ناآماده بودن دژاگه پس از بازگشت به سه ملی پوش و لژیونر فکر کند. نخستین انتخاب سامان قدوس است اما به غیر از او گزینه های دیگری هم وجود دارد.

مسعود شجاعی که کنار گذاشتن او از فهرست تیم ملی در ماه های گذشته جنجال زیادی به پا کرد می تواند جدی ترین گزینه باشد به خصوص که مسعود این روزها در ترکیب آاک یونان به همان شکلی بازی می کند و می درخشد که باب میل کی روش است.

سروش رفیعی نیز با پیراهن الخور در لیگ ستارگان قطر همچنان یکی از بازیکنان درخشان فوتبال ایران لقب گرفته است. سروش که در مقطعی یکی از بازیکنان مورد علاقه کارلوس بود می تواند از اتفاقی که گریبان دژاگه را گرفت نهایت بهره را ببرد و با ادامه روند خوبی که در قطر دارد دوباره شانس رسیدن به پیراهن تیم ملی را پیدا کند. نوع فوتبال و هوش بالایی که رفیعی دارد قطعا کی روش را به فکر فرود برده تا از او نیز به عنوان یکی از جدی ترین آلترناتیوهای مد نظر برای پر کردن خلا دژاگه بهره ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر