پانته آ بهرام، بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش در برنامه «من و شما» از حیوانات خانگی اش صحبت کرد، اینستاگرامش را با پستی جالب در مورد این موضوع به روز کرد.
کد خبر: ۱۱۱۸۶۳۰
بازیگری که حیوان خانگی دوست نداشت + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، پانته آ بهرام در اینستاگرامش با انتشار عکسی از پشت صحنه سریالش نوشت:

هیچوقت نمیخواستم حیوون خونگی داشته باشم و نداشتم. بجز جوجه های زرد و دوست داشتنی دوران کودکی. فکر میکردم اگرم یه روزی مرتکب این خطا بشم ممکنه سوسک نگهدارم اما گربه!! هرگزززز!!!
گربه ها فقط همشهریام بودن . و گاهی م هم حیاطیام. یه غذایی بهشون بدم یا در صورت نیاز کمک به سلامتیشون بکنم اما وارد محیط منزل هیچوقت نباید بشن. سالها با دوستاییم که گربه داشتن جدل میکردم که آخه دنیا پر از آدم بی معرفته. !! شما چرا این گربه کوره بی صفت پنجول کشو برای معاشرت انتخاب کردین؟؟؟ حالم بد میشه وقتی بهشون میگین” مامان جان”!!
و البته توضیحات رفقا در پاسخ، هیچ اثری در من نداشت.
تا یکسال و یکماه و دوازده روز پیش.
حتما راجع به «عشق در نگاه اول»چیزهایی شنیدین یا تجربه ش کردین. وقتی یه گوله پشمالوی کوچولوی نارنجی رو دوستم توو بغلم گذاشت، تمام شدم!! و دوباره شروع شدم!! حالا نوبت منه که سعی کنم این عشق غیرقابل توضیحو برای بقیه شرح بدم و چه کار صعبی.
فقط پشیمونی از رفتارم با رفقای گربه
دوستم گاهی گریبانمو میگیره و یادم میندازه که “ تا کفشای کسیو نپوشیدی، از راه رفتنش ایراد نگیر” پ ن: عکس از پشت صحنه سریال جدیدمه و گربه هم خیابان زی ست

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها