Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۵۰۷۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۹

بارسلونا با مهاجم اتلتیکومادرید که با این باشگاه قرارداد دارد مذاکره کرده و این موضوع می‎تواند برایش گران تمام شود، چون اتلتیکو از این تیم به فیفا شکایت کرده است.

اتلتیکومادرید از بارسلونا به فیفا شکایت کرد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، تیم فوتبال اتلتیکومادرید در شکایت از بارسلونا به فیفا مدعی شده آن‌ها بدون اجازه باشگاه با آنتون گریزمن، مهاجم فرانسوی تیمشان مذاکره کرده‌اند.

ملی‎پوش فرانسوی که تا فصل ۲۲-۲۰۲۱ با اتلتیکو قرارداد دارد اخیرا به تیم‎های زیادی از جمله بارسلونا نسبت داده شده است.

در هفته‎های اخیر گزارشات از تمایل بارسا به این بازیکن بیشتر شده و حتی لوئیس سوارس هم در گفتگویی از آمدن این بازیکن به تیمشان استقبال کرده بود.

گیلرمو آمور، یکی از مدیران بارسا چندی پیش گفته بود شاید رئیس باشگاه بارسا به نزدیکان این بازیکن ارتباطی برقرار کند. حالا به نظر این کار انجام شده و باب میل سران تیم مادریدی نبوده است.

اتلتیکو در واکنش به این موضوع از بارسا به فیفا شکایت کرده و در صورتی که این موضوع ثابت شود بارسلونا که قبلا هم طعم محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات را چشیده می‎‏تواند جریمه شده و با مشکلاتی جدید مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر