jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۵۰۷۳   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۹

بارسلونا با مهاجم اتلتیکومادرید که با این باشگاه قرارداد دارد مذاکره کرده و این موضوع می‎تواند برایش گران تمام شود، چون اتلتیکو از این تیم به فیفا شکایت کرده است.

اتلتیکومادرید از بارسلونا به فیفا شکایت کرد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، تیم فوتبال اتلتیکومادرید در شکایت از بارسلونا به فیفا مدعی شده آن‌ها بدون اجازه باشگاه با آنتون گریزمن، مهاجم فرانسوی تیمشان مذاکره کرده‌اند.

ملی‎پوش فرانسوی که تا فصل ۲۲-۲۰۲۱ با اتلتیکو قرارداد دارد اخیرا به تیم‎های زیادی از جمله بارسلونا نسبت داده شده است.

در هفته‎های اخیر گزارشات از تمایل بارسا به این بازیکن بیشتر شده و حتی لوئیس سوارس هم در گفتگویی از آمدن این بازیکن به تیمشان استقبال کرده بود.

گیلرمو آمور، یکی از مدیران بارسا چندی پیش گفته بود شاید رئیس باشگاه بارسا به نزدیکان این بازیکن ارتباطی برقرار کند. حالا به نظر این کار انجام شده و باب میل سران تیم مادریدی نبوده است.

اتلتیکو در واکنش به این موضوع از بارسا به فیفا شکایت کرده و در صورتی که این موضوع ثابت شود بارسلونا که قبلا هم طعم محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات را چشیده می‎‏تواند جریمه شده و با مشکلاتی جدید مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها