jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۲۲۹۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۰

پرونده مردی که در جریان اختلاف حساب مالی 500 میلیون تومانی دوستش را کشته و جسد او را دفن کرده بود، به دادگاه کیفری استان تهران ارسال می‌شود.

اختلاف 500 میلیونی انگیزه رفیق‌کشی شد +عکس

به گزارش جام‌جم، در این پرونده خسرو متهم است که در جریان اختلاف حساب 500 میلیون تومانی با دوستش، او را در شرکت خود در میرداماد کشته و جسد مقتول را در شمال کشور دفن کرده است. متهم با کشف جسد، صحنه قتل را بازسازی کرد و روانه زندان شد. او با گذشت ده ماه از دستگیری‌اش برای آخرین جلسه تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شد.

خسرو ـ متهم به قتل ـ به قاضی پرونده گفت: با اجاره دفتری در میرداماد واردات خودرو انجام می‌دادم. حتی در روزنامه آگهی می‌دادم که سند برای دریافت وام اجاره می‌دهیم. من کلاهبردار سابقه‌داری بودم که با گرفتن مرخصی از زندان بیرون آمده بودم، به همین خاطر مقتول از من پول گرفت و با نام جعلی «پوریا» شرکتم را به ثبت رساند. او در زمینه واردات خودرو در شرکتم 500 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کرد.

وی افزود: بعد از آن دچار مشکل شدیم، آن روز به محل کارم آمد و چک 500 میلیون تومانی‌اش را خواست. من و دوستانم کتکش زدیم و با بستن دست و پایش او را داخل یکی از اتاق‌ها انداختیم که دست و پایش را باز کرد. تیغ موکت‌ بری را برداشت تا من را بزند که آن را گرفتم و چند ضربه به سمتش انداختم تا او را بترسانم که زخمی شد و فوت کرد. جسد را داخل کاور پلاستیکی جاسازی کرده و به منطقه پلور برده و دفن کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر