jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۸۳۳۶۹   ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۸:۴۵

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان دیدارهای جام جهانی 2018 روسیه از ایران می رود.

مقصد بعدی کی روش کجاست؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کارلوس کی روش ، سرمربی پرتغالی فوتبال ایران که متولد موزامبیک است، از وقتی که به کشورمان آمد، همراه با تیم ملی نتایج خوبی گرفت و سبب شد تا تیم ملی برای نخستین بار در تاریخ خود 2 بار پیاپی به جام جهانی برود. قرارداد سرمربی 64 ساله، پس از پایان دیدارهای جام جهانی به اتمام می رسد و طبق شنیده ها او قرار نیست قراردادش را تمدید کند و به زودی از ایران می رود.

استرالیا،اسکاتلند، آفریقای جنوبی و چند کشور اروپایی دیگر خواهان جذب کی روش هستند و با توجه به اینکه او در مربیگری فقط به تیم های ملی فکر می کند و از شرایط نامناسب و نبود امکانات در ایران رنج می برد، احتمال دارد از فوتبال کشورمان برود.

بر همین اساس، کی روش در گفت و گویی بیان کرد: با کمال احترامی که برای مهدی تاج قائل هستم اما این بار آخر است که از زبان من هر صحبتی را راجع به برنامه ریزی برای آینده می شنوید. از این به بعد ورودی به این مسائل نخواهم داشتم چون هربار راجع به آماده سازی و برنامه بهتر صحبت می کنم در آخر اینگونه به نظر می آید که من آدم بدی هستم! هیچ موقع چیزی را برای خودم نخواستم ولی همیشه در بخشی از رسانه ها من آن فرد بد معرفی شدم. به مهدی تاج گفتم که دیگر روی من و تعهدم نسبت به جنگیدن برای این برنامه ها حساب نکنید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد:. وقتی درباره آماده سازی، امکانات و سطح بالاتر صحبت می کنم، درباره مشکلات صحبت نمی کنم؛ من دارم راجع به راه حل ها صحبت می کنم. من راجع به موضوعاتی صحبت می کنم که می تواند فوتبال ایران را رو به جلو هدایت کند ولی شما اشاره می کنید که کی روش راجع به مشکلات حرف می زند. اینطور نیست. وقتی راجع به یک زمین خوب در آکادمی صحبت می کنم راجع به مشکل حرف نمی زنم. راجع به راه حلی برای آینده حرف می زنم. وقتی درباره روزهای بعد از کی روش صحبت می کنید، فوتبال ایران به استانداردهای حرفه ای و امکانات حرف می زنید. وقتی یک لیگ حرفه ای دارید، نمی توانید انتظار داشته باشید بازیکنان ۶ ماه حقوق نگیرند. هدف من ایجاد مشکل نیست بلکه راه حل است و این راهکارها برای توسعه ورزشی است که عشق میلیون ها آدم است.

حال با توجه به اینکه کی روش سن و شالش نسبت به 7 سال گذشته بالارفته، دیگر دوست ندارد با مسئولان مشاجره کند و به نظر می رسد پس از جام جهانی از ایران برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر