jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۲۶۹۳ ۲۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مقامات روسیه مقررات اعطای تابعیت کشور را برای کارآفرینانی که حداقل ده‌میلیون دلار در منطقه خاور دور سرمایه‌گذاری کنند، تسهیل خواهند کرد.

رئیس‌جمهور روسیه همچنین از تسهیلات و امتیازات برای سرمایه‌گذارانی صحبت کرد که در حال اجرای پروژه در منطقه در حال رشد اولویت دار و بندر آزاد ولادی وستوک در خاوردور باشند. کارآفرینانی که در توسعه منطقه سرمایه‌گذاری کنند، تا سال 2025 از تسهیلات ده ساله در زمینه پرداخت حق بیمه برخوردار خواهند شد. قبلا چنین تسهیلاتی پس از سه سال کار در منطقه واگذار می‌شد. علاوه بر این مدت واگذاری معافیت مالیاتی به پروژه‌های بیش از صد میلیارد روبلی از ده به 19 سال افزایش پیدا می‌کند./ اسپوتنیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر