jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۸۴۴ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس گفت: نمایندگان سازمان یونسکو برای بازدید از جنگل‌های ارسباران مهر سال جاری عازم ایران و استان آذربایجان شرقی خواهند شد.

قلی‌الله‌قلی‌زاده اظهار کرد: منطقه ارسباران شامل شهرستان‌های اهر، ورزقان، خداآفرین، کلیبر و هوراند از استثنایی‌ترین مناطق جهان در حوزه زیست‌محیطی هستند که بتازگی پرونده ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران به مرکزیت کلیبر، خداآفرین و قسمتی از ورزقان به یونسکو ارسال‌شده است. وی از حضور نمایندگان سازمان یونسکو طی مهر سال جاری در جنگل‌های منطقه ارسباران خبر داد و افزود: نمایندگان سازمان یونسکو برای بازدید از جنگل‌های ارسباران مهر سال جاری عازم ایران و استان آذربایجان‌شرقی خواهند شد و ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران را می‌توان یک اتفاق تاریخی قلمداد کرد. نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس بابیان این‌که با ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران، این منطقه به سایت گردشگری دنیا ملحق می‌شود، گفت: گردشگران جهان جنگل‌های منطقه ارسباران را بیشتر خواهند شناخت، چراکه در دنیا چنین منطقه‌ای با طبیعت بکر به غیر از ارسباران وجود ندارد در حالی که درآمد صنعت گردشگری طبق مقایسه کارشناسان 300 برابر درآمد سایر حوزه‌هاست./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر