jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۲۳۵۵ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرحله مقدماتی رقابت‌های بسکتبال آسیا کاپ در بیروت به پایان رسید. بر این اساس چهار تیم ایران، فیلیپین، نیوزیلند و استرالیا صدرنشین گروه‌های چهارگانه شدند و مستقیما به یک‌چهارم نهایی صعود کردند، اما تیم‌های دوم و سوم هر گروه باید برای صعود به این مرحله از یک بازی پلی‌آف به سلامت عبور کنند.

طبق قرعه، ایران باید در یک‌چهارم‌ نهایی روز چهارشنبه با برنده دیدار لبنان و تایوان بازی کند که احتمالا میزبان مسابقات بتواند با عبور از حریف خود رقیب ایران شود.

رویارویی با لبنان می‌تواند قرعه سختی برای بسکتبال ایران باشد که بارها مقابل این تیم به مشکل برخورده و این بار نیز در کشور خودش امید زیادی به رفتن روی سکو دارد. آخرین رویارویی دو تیم به مسابقات غرب آسیا برمی‌گردد که چند ماه قبل در اردن برگزار شد و شکست ایران مقابل همین لبنان رقم خورد تا نایب قهرمان این دوره شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر