jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۵۸۱۵۴   ۱۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۸:۱۹

باشگاه بارسلونا در بیانیه‎ای مدعی شده که طبق توافق با خود نیمار این بازیکن را فقط در ازای دریافت کامل رقم فسخ قراردادش که ۲۲۲ میلیون یورو است می‎فروشد.

بارسلونا: یا ۲۲۲ میلیون یورو یا هیچ

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، جلسه نیمار و پدرش با سران بارسلونا برگزار شد و در نتیجه آن باشگاه کاتالانی بیانیه‎ای درباره انتقال ستاره برزیلی به تیم فوتبال پاری‌ سن ژرمن صادر کرد. در این بیانیه آمده بارسلونا حاضر نیست نیمار را در ازای رقمی کمتر از ۲۲۲ میلیون یورو که رقم فسخ قراردادش است بفروشد.

این در حالی است که چندی پیش وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا با انتشار خبری اعلام کرد نیمار اعلام کرده تصمیم ترک باشگاه را دارد و اجازه گرفته تا در تمرینات تیم شرکت نکند.

بیانیه بارسا به این شرح است: نیمار شرایطش را توضیح داد و باشگاه هم اعلام کرد که رقم فسخ قرارداد او باید به طور کامل پرداخت شود. از تاریخ یکم جولای این رقم ۲۲۲ میلیون یورو شده است. قرارداد این بازیکن با بارسلونا فعلا به قوت خود باقی است و فقط موقتا اجازه گرفته تا در جلسات تمرینی شرکت نکند.

پاری‌سن ژرمن همچنین باید مالیات نیمار را هم پرداخت کند که با احتساب آن باشگاه فرانسوی باید مبلغی حدود ۳۰۰ میلیون یورو بپردازد. فقط در این صورت توافق برای انتقال نیمار از بارسلونا به پی‎اس‎جی صورت می‎گیرد.

نیمار که امروز (چهارشنبه) در زمین تمرینی باشگاه حاضر شده بود، اعلام کرد تمرین نخواهد کرد و برای تمرین نکردنش اجازه گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر