jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۵۵۰۹ ۰۵ تير ۱۳۹۶  |  ۱۱:۱۵

از دید سردبیر آس اسپانیا گرت بیل هرگز 101 میلیون یورو قیمت نداشته و در بهترین حالت برای رئال مادرید در حد یک نیمار بازی کرده است.

بیل در بهترین حالت یک نیمار است!

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، رونسرو سردبیر بخش بین الملل روزنامه آس اسپانیا در سرمقاله امروز خود نوشته است: گرت بیل بازیکن خوبی است ام رئال مادرید بازیکن خوب خریداری نمی‌کند، این تیم مشهور است به خرید بازیکن فوق العاده و کمیاب. خرید بیل از ابتدا نیز اشتباه بود. او در بهترین حالت برای تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا یک نیمار بود. گل زد اما نه زیاد، پاس گل داد اما نه زیاد و حریفان را به دردسر انداخت اما نه زیاد.

در ادامه این گزارش آمده است: بیل برای تیم ملی فوتبال ولز یک ابرستاره است اما برای رئال مادرید هرگز یک ستاره نبود. اگر واقعا مشتری دارد بهتر است زودتر به فروش برسد و واقعا قیمت او مهم نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر