jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۴۴۹۸   ۰۱ تير ۱۳۹۶  |  ۱۳:۰۸

صبح امروز در جاده مخصوص کرج

انبار ضایعات آتش گرفت +عکس

انبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

انبار ضایعات آتش گرفت +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، وقوع این آتش‌ سوزی ساعت 6:53 صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان چهار ایستگاه 44، 45 و 111، 76 و گروه ویژه مقابله با حوادث شیمیایی و خطرناک سازمان آتش نشانی(گروه هزمت) به همراه دو تانکر آب و خودروی حامل دستگاه های تنفسی و بیل مکانیکی را به محل آتش‌سوزی واقع در کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج اعزام کرد.

مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران که از همان لحظات اولیه به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حضور داشت، گفت: در محوطه یک کارخانه صنعتی به مساحت 1500 متر مربع که دور تا دور آن دیوارکشی بود مقدار زیادی ضایعات شامل؛ پالت های چوبی، قطعه های پلاستیکی، کاغذ، مقوا و تخته های چوبی وجود داشت که صبح امروزبه علت نامعلومی آتش گرفت.

وی با اعلام این که این آتش سوزی در لحظات اولیه دود شدیدی داشت، افزود: قبل از رسیدن آتش نشانان در محل حادثه، نیروهای آتش نشانی کارخانه مشغول عملیات مهار شعله های آتش بودند که آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات کامل فردی و لوله های آبرسانی، عملیات مقابله با آتش سوزی را آغاز کردند.

حسین حسین بیگی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانیه و در کوتاه ترین زمان ممکن شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند و از سرایت آن به قسمت های دیگر کارخانه جلوگیری به عمل آوردند.

گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه هیچ یک از کارکنان کارخانه آسیبی ندید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر