jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۳۵۸۰۵   ۰۷ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۶:۱۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در انبار ضایعات لاستیک خبر داد.

انبار ضایعات لاستیک آتش گرفت +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی در گفت و گو با میزان گفت: عصر امروز آتش سوزی در یک بار انداز واقع در میدان شوش، ابتدای خیابان ری به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای سازمان در محل حاضر و امدادرسانی‌های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه اظهارکرد: محل حادثه یک بار انداز به مساحت ۳ هزار متر مربع بود که حدود ۵۰۰ متر آن دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی ادامه داد: مقدار زیادی ضایعات و لاستیک در این محل نگهداری می‌شد و زمان حضور آتش نشان ها، حریق در حال سرایت از این مکان به ساختمانی ۵ طبقه در مجاورت این بار انداز بود.

وی از مهار حریق در این بار انداز خبرداد و خاطرنشان کرد: حریق در حال حاضر مهار شده و آتش نشان‌ها در حال لکه گیری در این مکان هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر