jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۲۵۷۳۷ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۹:۵۰

رئیس کلانتری 124 قلهک از دستگیری سه سارق منازل خبر داد.

سارقی که ورزشکار بود

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ پیمان لطفی گفت: در چند روز اخیر شاهد مراجعه تعدادی از شهروندان محله قلهک به کلانتری در خصوص سرقت منزل بودیم که در این راستا شناسایی سارق یا سارقین در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده، مشخص شد که سرقت ها از سوی 3 سارق که یکی از آن ها ورزشکار، تنومند و قد بلند است، صورت می‌گیرد. متعاقب این امر چهره سارقین شناسایی شد.

رئیس کلانتری 124 قلهک اظهارکرد: روز گذشته عوامل انتظامی حین گشت زنی متوجه رفتار مشکوک فردی می‌شوند که شباهت زیادی با ویژگی سارقین تحت تعقیب داشت. این فرد مورد بازجویی قرار گرفت و پاسخ‌های متناقض وی دردسر ساز شد. در این حین دو نفر دیگر از یک منزل مسکونی خارج شده و به محض مشاهده ماموران از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی از کشف برخی اجناس سرقتی از سارقان دستگیر شده خبر داد و افزود: پس از کشف مقداری وسایل اموال مسروقه متهمین مورد شناسایی مالباختگان قرار گرفت و متهمین به همراه اموال مسروقه جهت تحقیق بیشتر تحویل پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر