ظهر امروز رخ داد

تصادف مرگبار در بزرگراه شهید آوینی

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ از وقوع حادثه تصادف در بزرگراه شهید آوینی خبر داد و گفت: در این حادثه راکب ۲۵ ساله موتور در دم جان باخت و زن جوان ترک سوار موتور راهی بیمارستان شد.
کد خبر: ۱۰۱۸۹۲۴
تصادف مرگبار در بزرگراه شهید آوینی

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد رزاقی در گفتگو با مهر درباره جزییات این تصادف مرگبار گفت: ساعت ۱۳:۲۰دقیقه ظهر امروز حادثه تصادف فوتی در بزرگراه آوینی قبل از پل شهید رجایی در مسیر غرب به شرق به اطلاع مرکز فرماندهی ترافیک پلیس راهور رسید و بلافاصله عوامل پلیس در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور عوامل پلیس مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین با یک دستگاه وانت نیسان و کامیونت برخورد کرده اند و به خاطر این تصادف هر دو سرنشین موتورسیکلت مجروح شده اند.

رزاقی با اعلام اینکه بلافاصله با هماهنگی های صورت گرفته عوامل اوژانس در محل حادثه حاضر شدند گفت: متاسفانه تکنسین های اورژانس مرگ جوان ۲۵ ساله را تایید کردند و خانم ۲۰ ساله ترک سوار موتورسیکلت که به شدت مجروح شده بود برای درمان به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل شد.

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور با اعلام اینکه علت وقوع این حادثه مرگبار در دست بررسی است به موتورسواران توصیه کرد: حتما به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کنند و از سرعت غیرمجاز جدا خودداری کنند همچنین موتورسواران موظف هستند حتی در هنگام تردد در کوتاه ترین مسیرها نیز از کلاه ایمنی استفاده کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
۰
۰
در المان هرگز در هیچكدام از راه ها موتورسواری كه یك نفر برپشتش یك نفر دیگر را نشانده باشد ندیدم وگذشته از آن چنین موتور هایی با چنین مشخصاتی اساسا وجود ندارد وتعداد موتور سواران بسیار اندكست.دولت در آنجا پدر ملت است وهمه گونه وسایل نقلیه روزانه 18 ساعت از ساعت 6صبح تا ساعت 24در اختیار مردم است هر بلیط مسافرتی بهر مقصد 2/5ساعت اعتبار دارد وگرنه با قیمت نازلی میتوان ماهانه ابونمان تراموا یا اتوبوس برقی تواما شد.موتورسیكلت های انجا تریومف 4دنده اهرمی یا هارلی دیویسون ونظیر انانند انهم راننده باید تمام نكات ایمنی را رعایت كند و میكند.
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
۰
۰
خدا به داد مادرش برسه . چرا رسانه ها آموزش به مردم نمیدن

نیازمندی ها