jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۱۴۲۹۹   ۰۹ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۷

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران وچین در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، عصر دیروز سه شنبه برگزار شد و لحظاتی قبل با نتیجه یک بر صفر به نفع ایران پایان یافت.

گام مهم ایران برای جام جهانی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، نیمه اول این دیدار بدون گل به پایان رسید و با شروع نیمه دوم در دقیقه چهل و هشت، مهدی طارمی دروازه چین را باز کرد و با همین نتیجه بازی به پایان رسید.

دیدار دو تیم ایران و چین امروز در شرایطی برگزار شد که ظرفیت ورزشگاه آزادی میزبان دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و چین با حضور هشتاد هزار تماشاچی تکمیل شد.

هواداران از ساعت ها قبل به آزادی آمدند و ساعاتی قبل از بازی ظرفیت ورزشگاه را تکمیل کردند.

همچنین یک هزار هواداران چینی برای تماشای این دیدار به ورزشگاه آزادی آمده و در ضلع شمالی این ورزشگاه مستقر شدند.

داوران سنگاپوری این دیدار را قضاوت کردند.

از آنجا که تیم ملی فوتبال کشورمان با پیراهن سفید مقابل تیم ملی چین صف آرایی کرد، بیشتر هوادارانی که امروز به ورزشگاه آزادی آمدند لباس سفید بر تن کرده و با پرچم های سه رنگ ایران در دستان خود، تیم ملی را تشویق کردند.

سرمربیان تیم های ملی ایران و چین کارلوس کی روش و مارچلو لیپی در تونل ورزشگاه آزادی به سئوالات خبرنگاران خارجی مستقر در ورزشگاه آزادی پاسخ دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر