jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۱۰۶۸۰   ۲۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۴

علی دایی توانسته شکایتش از پرسپولیس را به سرانجام برساند و حکم صادره برای مربی پیشین پرسپولیس ، محکومیت 3.5 میلیاردی تیم پرطرفدار پایتخت است. حکمی که فعلا در کشوی میز دبیرکل فدراسیون مانده است.

بدهی 3.5 میلیاردی پرسپولیس به دایی!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از خبرآنلاین ، اما این حکم بزرگ چرا صادر شده است؟ دایی مگر چه قراردادی با قرمزها داشته است. کاپیتان پیشین تیم ملی بعد از فصلی که ژوزه هدایت تیم را در دست داشت و یحیی هم نتوانست تیم را قهرمان جام حذفی کند ، توسط رویانیان با قراردادی 3 ساله به این تیم پیوست رقم قرارداد سه ساله او مشخص بود و البته مالیاتش را هم باشگاه بر عهده گرفته بود.

سال اول قرارداد با مالیاتش حدود 2 میلیارد می شد. برای سال دوم این رقم به 2.5 میلیارد تومان می رسید و سال سوم را تا مرز 3 میلیارد تخمین می زدند. البته رقم ثبت شده در فدراسیون فوتبال ، 1.7 ، 2.1 و 2.3 میلیارد ثبت کرده بودند. دایی در پایان سال دوم و درحالی که بخشی از پولش را گرفته بود ، توسط حمیدرضا سیاسی برکنار شد. سیاسی البته او را به دفتر کارش برد و گفتند طلب این مربی پرداخت شده است. بعد که سیاسی به زندان افتاد ، دیگر حرفی در این باره زده نشد تا حالا که مشخص شده دایی حدود 3.5 میلیارد تومان طلب دارد. این رقم و حکمی که درباره آن مدام گمانه زنی می شود و چند بار درباره اش نوشته شده است. طلب دایی از قرمزها برای سال دوم قراردادش باید جاری می شد.

درحالی که رویانیان اعتقاد داشت پول های فصل اول این مربی را داده است ، برای سال دوم قراردادش هم او از رحیمی و بعد هم از سیاسی پول هایی گرفته ، حالا این غرامت 2.5 میلیاردی تنها برای قرارداد پرسشی است که درباره آن توضیح دقیقی داده نشده. اینکه آیا رقم قرارداد سال سوم این مربی را برایش در نظر گرفته اند؟ این که یک مربی برای فصلی که در صبا مربیگری کرده دارد پرسپولیس را محکوم می کند یا این رقم ، بدهی های او برای همان دو سال اول است ، پرسش های مانده درباره قرارداد عجیب دایی هستند. تازه دایی درحالی یک میلیارد تومان باید از پرسپولیس برای پرداخت مالیات بر درآمدش بگیرد که همان سال فدراسیون فوتبال به طور رسمی اعلام کرده بود هیچ باشگاهی حق پرداخت مالیات مربیانش را ندارد اما حالا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، به سود دایی در این باره رای داده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها