jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۴۳۰۵   ۰۳ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مسابقه‌های وزنه‌برداری کاپ فجر تا دو هفته دیگر در اهواز برگزار می‌شود و قرار است 20 تیم در رقابت‌های بین‌المللی حضور داشته باشند، اما هوا در این شهر غبارآلود است؛ شهری که هفته‌هاست وضعیت بحرانی دارد و از در و دیوار شهر خاک و شن می‌بارد؛ حتی نفس کشیدن برای افراد عادی و فعالیت روزمره برای مردم اهواز، سخت و گاهی ناممکن است؛ چه برسد به ورزش قهرمانی و وزنه زدن روی تخته که مطمئنا ورزشکاران نیز در انجام آن با مشکل روبه‌رو می‌شوند.

وضعیت آب و برق و برخی تاسیسات شهری اهواز هم با توجه به هجوم ریزگرد مناسب نیست تا جایی که تاخیر یا لغو شدن پروازها به این شهر قوز بالای قوز شده است. با این شرایط و در حالی که فقط دو هفته تا شروع پیکارها زمان باقی است، باید دید مسابقه‌های وزنه برداری بین‌المللی کاپ فجر باز هم در اهواز برگزار می‌شود یا نه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر