jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۲۱۸۸   ۲۷ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی‌که تصور می‌شد با افزایش سقف وام مسکن مهر به 40 میلیون تومان مشکل بیشتر واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس برطرف شود، گزارش‌ها حاکی است حساب‌های شرکت عمران شهر پردیس به دلیل آنچه بدهی مالیاتی عنوان می‌شود، بسته شده است.

به گزارش فارس، این روزها که وزارت راه و شهرسازی تلاش می‌کند مسکن مهر پردیس فعال شود ظاهرا قفل دیگری بر تکمیل واحدهای مسکن مهر این شهر زده شده به طوری‌که بتازگی سازمان امور مالیاتی شرق تهران حساب‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس را به بهانه بدهی مالیاتی مسدود کرده و قفلی جدید در مسکن مهر پردیس زده شده است. با توجه به این‌که ماه گذشته پس از مدت‌ها کش و قوس درخصوص افزایش سقف وام مسکن مهر، بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار مصوبه آن را به بانک‌ها ابلاغ کردند، تصور می‌شد مشکلات مسکن مهر با این افزایش ده میلیون تومانی تمام می‌شود و باید منتظر تکمیل واحدهای مسکن مهر در سال 96 باشیم، اما مسکن مهر وضعیتی الاکلنگی پیدا کرده به طوری که وقتی وزارت راه و شهرسازی سقف وام را اضافه می‌کند بانک مرکزی با آن مخالفت کرده و وقتی بانک مرکزی موافقت می‌کند، بانک مسکن این مصوبه را با گذاشتن شرایط سخت به نوعی ابلاغ نمی‌کند. زمانی هم که بانک مسکن مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر را ابلاغ می‌کند، مدیران شعب ابلاغ نمی‌کنند و وقتی مدیران شعب این تسهیلات را ابلاغ می‌کنند، شعب تشکیل پرونده نمی‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر