jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۹۲۷۵۲۵ ۱۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۱

اینکه سلول‌های سرطانی از قند تغذیه می‌کنند را همه می‌دانیم و بسیاری بر این باورند که ترکیب عسل و جوش شیرین به همین دلیل بسیار خطرناک است.

با این ترکیب بدنتان را از "سلول‌های سرطانی" پاکسازی کنید!

به گزارش جام جم سرا به نقل از فرادید ، این ترکیب اما از نگاه کارشناسان تغذیه رد شده است زیرا از نگاه آن این ترکیب به عنوان یک «اسب تروجان» کار می‌کند. به عبارت بهتر، ترکیب و حرارت دادن بی کربنات سدیم (یا همان جوش شیرین) و عسل منجر به تولید ترکیبی می‌شود که قند موجود در آن در راستای تخریب سلول‌های سرطانی کار می‌کند. سپس جوش شیرین نیز وارد آن سلول‌ها شده و آن‌ها را از بین می‌برد.

خاصیت قلیایی این ترکیب یا میکروب‌های سرطانیِ درون سلول‌های آلوده شده را نابود می‌کند و یا آن‌ها را غیر فعال می‌سازد. سپس با افزایش محیط قلیایی، آن سلول‌ها کاملا نابود می‌شوند.

تغییر به یکباره محیط بدن به یک محیط قلیایی باعث می‌شود اکسیژن بیش از حد نیازِ آن سلول‌ها به آن‌ها تحمیل شود.

طرز تهیه و نحوه مصرف

برای این ترکیب تنها به دو ماده نیاز دارید: یک قاشق چایخوری جوش شیرین در ازای هر قاشق غذاخوری عسل. به عبارت دیگر، نسبت این دو یک به سه است. سپس ترکیب به دست آمده را به مدت 5 تا 10 دقیقه روی حرارت بسیار کم قرار دهید و پس از آن داخل یخچال نگذارید.

شما باید روزی یک تا سه مرتبه و هر بار به اندازه یک قاشق چایخوری از این ترکیب استفاده کنید. این کار را برای یک تا دو ماه انجام دهید. فراموش نکنید که این ترکیب را نزدیک به زمان وعده‌های غذایی مصرف نکنید. پس از 30 روز مصرف این ترکیب، بدن شما کاملا به حالت قلیایی درآمده و تعادل خود را حفظ خواهد کرد.

در ضمن شما باید رژیم غذایی‌تان را نیز اصلاح کنید. برای مثال بهتر است گوشت کمتری مصرف کرده و از آرد سفید و قند تا حد ممکن اجتناب کنید. این ترکیب بدون شک آثار مثبتی برای بدنتان به جای خواهد گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر