سیما - عمومی - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamsima
عمومی
صدا، تصویر، حماسه

رسانه ملی به منظور بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس برنامه‌های متنوعی برای این هفته در نظر گرفته است

صدا، تصویر، حماسه

جنگ در فرهنگ‌ها و در میان همه ملت‌ها امری ناپسند و مذموم است اما جنگی که در کشور ما اتفاق افتاد جنگ نبود، دفاع بود و دفاعی متفاوت.

دیدار مجلسی‌ ها با افرایی‌ ها

نشست بررسی ابعاد زیست‌ محیطی سریال «افرا» برگزار شد

دیدار مجلسی‌ ها با افرایی‌ ها

نشست بررسی ابعاد زیست‌ محیطی سریال «افرا» با حضور حمید شاه‌آبادی، معاون سیما و تعدادی از عوامل سریال ازجمله بازیگران، کارگردان و تهیه‌کنندگان و نمایندگان مجلس روز گذشته در سالن ابن‌سینای مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

عاشقانه حبیب در صفر

نخستین رسانه تصویری اختصاصی برای پوشش عتبات پنجشنبه‌ شب افتتاح شد

عاشقانه حبیب در صفر

بدون تردید یكی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های عمومی سالانه در جهان، پیاده‌روی اربعین است كه در این مراسم شمار زیادی از مسلمانان شیعه به سمت شهر كربلا در جنوب بغداد، به منظور جمع شدن در چهلمین روز شهات حسین بن علی (ع)، سومین امام شیعیان در واقعه عاشورا راهی می‌شوند.

«سنجرخان»، سردار کردستان

گفت‌وگو با بازیگران و تهیه‌کننده سریال تاریخی سنجرخان که قصه‌‌‎ای از دل تاریخ را روایت می‌کند

«سنجرخان»، سردار کردستان

تاریخی‌سازی در تلویزیون از آن ماجراهایی است که سبقه‌اش به چند دهه پیش برمی‌گردد. مجموعه‌هایی که روایتگر بخشی از روزهایی شدند که آدم‌هایی زمانی آنها را زندگی کرده‌اند.

آمادگی رسانه ملی برای راه‌اندازی بخش خبری سلامت

دکتر علی عسکری در دیدار وزیر بهداشت اعلام کرد:

آمادگی رسانه ملی برای راه‌اندازی بخش خبری سلامت

رئیس رسانه ملی گفت: در میان مدافعان سلامت و شهدای این عرصه، قهرمانان بی‌نظیری یافت می‌شوند که نامشان باید در تاریخ ثبت شود؛ صداوسیما آمادگی دارد درباره این قهرمانان آثار نمایشی ماندگار تولید کند.

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر