jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۹۷۰۰   ۰۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۲

جام جم ورزشی: در حالی که برخی از رسانه ها از توافق کریم بنزما با آرسنال خبر داده بودند بنیتس سرمربی رئال تاکید کرد او هیچ جا نمی رود.

"بنزما" در رئال مادرید می ماند

به گزارش جام جم ورزشی ، کریم بنزما یک فصل دیگر در رئال مادرید ماندنی است. گفته می شد آرسنال با این بازیکن توافق کرده است و از سویی منچستریونایتد به عنوان دیگر مشتری لیگ برتری این بازیکن نام برده می شد اما رافائل بنیتس سرمربی رئال مادرید تاکید کرد به هیچ عنوان این بازیکن از رئال جدا نخواهد شد.

به گزارش دیلی میل ، در حالی که ماندن کریم بنزما در رئال قطعی شده است هنوز درباره سرخیو راموس کاپیتان و مدافع کهکشانی ها چیزی قطعی نشده است. منچستریونایتد مشتری سرسخت این بازیکن به شمار می رود اما رئال تنها شرط واگذاری راموس به یونایتد را انتقال دخیا به مادرید می داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر