jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۴۸۱۴   ۱۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۲

جام جم ورزشی: یک بازیکن ونزوئلایی با گاز گرفتن بازیکن حریف در جریان یک مسابقه یاد و خاطره گاز های لوئیس سوارز را زنده کرد.

باز هم "گاز گرفتن" در فوتبال! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این اتفاق در جریان لیگ مکزیک افتاد، جایی که دو تیم تیخوانا و مونتری به مصاف یکدیگر رفته بودند. خوان آرانگو، ستاره ونزوئلایی تیم تیخوانا خسوس زاوالا، بازیکن ‏حریف را گاز گرفت.‏ در این دیدار که با پیروزی 4-3 مونتری به پایان رسید، در ثانیه های پایانی ‏بازی، آرانگو شانه بازیکن حریف را گاز گرفت. البته این صحنه از چشم داور پنهان ماند اما در صورت ‏بررسی صحنه توسط کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال مکزیک، احتمالا محرومیتی طولانی برای او در ‏نظر گرفته خواهد شد.‏

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر