jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۴۹۰   ۰۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۸

جام جم ورزشی: لوئیس سوارز بابت گازی که در مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل در دیدار اروگوئه و ایتالیا از شانه مدافع تیم حریف گرفت باید هنوز هم تاوان پس بدهد.

عوارض "گاز گرفتن"  ادامه دارد

به گزارش جام جم ورزشی ، سوارز در آن دیدار از شانه جورجیو کیه لینی گاز گرفت تا به دلیل این حرکت زشت و با توجه به سابقه او در این حرکت با محرومیت از ادامه جام جهانی و محرومیت از 9 بازی همراهی تیم ملی اروگوئه روبرو شود.

لوییس سوارز از آنجایی که دوران محرومیت ملی خود را پشت سر می‎گذارد نمی‎تواند تیم ملی اروگوئه را در رقابتهای کوپا آمه‎ریکا همراهی کند.

تیم ملی اروگوئه در گروه B رقابتهای کوپا آمه‎ریکا با آرژانتین، پاراگوئه و جاماییکا همگروه شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر