jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۷۸۰۴۱   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۵

یکی از روزنامه های انگلیسی از ازدواج یک زن انگلیسی ملقب به بیوه سفید با یکی از سرکردگان گروه تروریستی الشباب سومالی خبر داد.

ازدواج "بیوه سفید" با سرکرده یک گروه تروریستی

"سامنتا لوتویت" که به "بیوه سفید" شهرت دارد با یکی از سرکردگان گروه الشباب سومالی ازدواج کرد.لوتویت یک شهروند انگلیسی است که دستگاههای اطلاعاتی جهان به دلیل اقدامات تروریستی، وی را تحت تعقیب قرار داده اند.

روزنامه دیلی میرور انگلیس به نقل از برخی منابع اعلام کرد، این زن انگلیسی فراری با "حسن معلم إبراهیم" معروف به "شیخ حسن" ازدواج کرده است.وی یکی از سرکردگان گروه تروریستی الشباب سومالی وابسته به سازمان القاعده است.

لوتویت صاحب چهار فرزند است و نقشی محوری در گروه الشباب سومالی ایفا می کند.

این روزنامه افزود:این سومین ازدواج "بیوه سفید" به شمار می رود و مفهوم آن افزایش محافظت و حمایت این گروه مسلح از وی است که شوهرش در آن عضویت دارد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر