jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۳۰۶۰   ۱۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۴

گزارش یک سایت آفریقایی در مورد سرمربی تیم ملی ایران

کروش در یک سال چقدر می گیرد؟

آفریقایی ها مدعی شده اند که کارلوس کروش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران سالانه دو میلیون یورو در ایران درآمد دارد.

کروش در یک سال چقدر می گیرد؟

سایت جام جم ورزشی - به نوشته یک سایت آفریقایی کروش یکی از گران ترین مربیان دنیاست که سالی دو میلیون یورو در ایران درآمد دارد. این مربی پرتغالی که هم اکنون مورد توجه آفریقایی ها قرار دارد به احتمال زیاد در پایان جام جهانی 2014 ایران را ترک می کند و برای مربی گری به آفریقا می رود. البته آفریقایی ها خوب از گران بودن این مربی مطلع هستند و می دانند که در صورت جذب این مربی باید همانند ایرانی ها به او سالانه دو میلیون یورو پول بدهند.

در شرایطی که رئیس فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی هر گونه مذاکره با کروش را تکذیب کرده، فیکیله امبالولا وزیر ورزش این کشور از آوردن کروش به آفریقای جنوبی حمایت کرده است. او گفته:" من کارلوس را می شناسم اما هر مربی ای که فدراسیون فوتبال انتخاب کند، ما از او حمایت می کنیم"

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر