jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۳۰۶۰   ۱۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۴

گزارش یک سایت آفریقایی در مورد سرمربی تیم ملی ایران

کروش در یک سال چقدر می گیرد؟

آفریقایی ها مدعی شده اند که کارلوس کروش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران سالانه دو میلیون یورو در ایران درآمد دارد.

کروش در یک سال چقدر می گیرد؟

سایت جام جم ورزشی - به نوشته یک سایت آفریقایی کروش یکی از گران ترین مربیان دنیاست که سالی دو میلیون یورو در ایران درآمد دارد. این مربی پرتغالی که هم اکنون مورد توجه آفریقایی ها قرار دارد به احتمال زیاد در پایان جام جهانی 2014 ایران را ترک می کند و برای مربی گری به آفریقا می رود. البته آفریقایی ها خوب از گران بودن این مربی مطلع هستند و می دانند که در صورت جذب این مربی باید همانند ایرانی ها به او سالانه دو میلیون یورو پول بدهند.

در شرایطی که رئیس فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی هر گونه مذاکره با کروش را تکذیب کرده، فیکیله امبالولا وزیر ورزش این کشور از آوردن کروش به آفریقای جنوبی حمایت کرده است. او گفته:" من کارلوس را می شناسم اما هر مربی ای که فدراسیون فوتبال انتخاب کند، ما از او حمایت می کنیم"

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها