jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۸۴۲   ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۱

جام جم ورزشی: رئال مادرید این روزها هوادارانش را نگران کرده است.

رئال مادرید بدون رونالدو "هیچ" است

به گزارش جام جم ورزشی ، در شرایطی که رونالدو به دلیل مصدومیت نمی تواند رئال مادرید را همراهی کند این تیم در بازی های دوستانه چندان خوب نتیجه نمی گیرد و حتی یک آمار بسیار بد از خود بر جای گذاشته است. این تیم برای نخستین بار در چهار سال گذشته در دو بازی پیاپی است که هیچ گلی نمی زند. چنین آماری برای هواداران رئال مادرید بسیار نگران کننده است. در واقع رئال انگار بدون "رونالدو" هیچ است.

موضوع دیگر درباره رئال مادرید عملکرد نه چندان قابل توجه بیل در بازی های اخیر بوده است. گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال که در فصل گذشته انتقادات زیادی را متوجه خود دید گویا باز هم یک سال سخت دیگر در پیش رو دارد.

حال و روز اخیر باشگاه رئال مادرید نشان می دهد این تیم کهکشانی به شدت وابسته به ستاره هاست، یعنی همان شرایطی که در بارسلونا هم وجود دارد. تیم کاتالانی نیز بدون مسی در برخی از بازی های دوستانه خود شکست خورده است.

رئال مادرید اول شهریور در هفته نخست فصل جدید لالیگا باید به مصاف گیخون برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر