رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد خبر داد

نظارت و بازرسی تردد خودروهای باری در یزد هوشمند می‌شود

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد خبر داد:

خدمات سرویس مدارس یزد هوشمند می شود

یزد- رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از هوشمندسازی خدمات سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید با اپلیکیشن طراحی شده خبر داد.
کد خبر: ۱۴۵۸۲۹۴

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، مهدی فعالی اظهار داشت: به این ترتیب والدین نسبت به ثبت اطلاعات در اپلیکیشن مربوطه اقدام می‌کنند و مسئولان مدارس هم اطلاعات خود را ثبت می‌کنند و رانندگان هم در این سامانه ثبت نام می‌شود و ارتباط بین آنها با سامانه برقرار می‌شود و بر اساس اطلاعات پایه خدمات ارائه می‌شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان اینکه بعد از ثبت نام در مرحله دوم، هزینه سرویس و روش‌های پرداخت مشخص می‌شود، افزود: امسال تلاش می‌کنیم که با نرم افزار هوشمند تمام کار‌ها اعم از ثبت نام، برنامه زمان‌بندی، حساب‌های مالی و نظارت را در نرم افزار بارگذاری کنیم که همه مباحث مربوط به سرویس مدارس شفاف باشد.

وی عنوان کرد: سال گذشته بیش از ۱۵۰۰ خودروی سواری و ۳۰۰ دستگاه مینی بوس در سرویس مدرسه خدمات رسانی کردند، اما نیاز است که خودرو‌ها افزایش یافته و روش سرویس دهی متفاوت شود هر چند برآورد‌ها نشان می‌دهد هزار دستگاه هم بدون مجوز در این حوزه فعال هستند.

فعالی اضافه کرد: امسال شرایط برای جذب خودرو‌های بیشتر برای شرکت‌ها فراهم شده است و از طرفی ۲۶ دستگاه ون خریداری شده توسط شهرداری که به بخش خصوصی واگذار شده نیز تحت مدیریت شرکت‌ها در حوزه سرویس مدرسه خدمات رسانی خواهند کرد.​​​​​​​

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها