jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۵۲۵۸ ۱۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روز گذشته در برنامه «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیاء برای شهید عباس بابایی با حضور دختر او، یدالله صمدی کارگردان سریال «شوق پرواز» و یکی از همرزمان شهید بابایی تولد گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی «فرمول یک»، سلما بابایی در این برنامه گفت: 11 ساله بودم که پدرم را از دست دادم. از سالی که بابا شهید شدند، ما هر سال برایشان تولد می‌گرفتیم. من حالا یک پسر 17 ساله دارم. اگر بخواهد خلبان شود، من هم دوست دارم. ولی این را به عهده خودش گذاشتم تا هر تصمیمی که می‌خواهد بگیرد. البته مادرم می‌گفت نمی‌گذارد. همان طور که دایی کوچکم همه دوره‌های خلبانی را گذراند از همه تست‌ها به سلامت بیرون آمد اما مادر نگذاشتند این رشته را ادامه دهد. بابایی ادامه داد: من خیلی خاطره‌ای از بابا ندارم. نه تنها من، دو برادرم هم همین طور. زمانی که بابا در عملیات‌های جنگی بودند، خیلی خانه حضور نداشتند و همه امورات ما با مادرمان می‌گذشت. پدر ماه به ماه خانه می‌آمد، شب‌ها وقتی خواب بودیم ما را می‌بوسید. گاهی صبح‌ها هم قبل رفتن مرا بیدار می‌کرد می‌گفت بیا نماز بخوانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر