jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۴۹۰۷۵   ۰۴ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۶

احمدرضا عابدزاده پستی معنا دار در اینستاگرام خود منتشر کرد.

کنایه عابدزاده به "آنانکه به لطف شهدا مرد شدند" (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، در هفته دفاع مقدس احمدرضا عابدزاده ویدئویی از پنالتی خود به تیم ملی فوتبال شیلی را منتشر کرد، پنالتی ای که او تبدیل به گل می کند تا تیم ایران در یک تورنمنت چهارجانبه به مقام سوم برسد.

عابدزاده آن پنالتی را تقدیم به شهدایی می کند که این روزها در هفته دفاع مقدس یادشان بیشتر از هر زمان دیگری گرامی داشته می شود. عقاب آسیا در توضیح این فیلم آورده است: «کهنه رفیق درکوره جنگ آهن سردشدند، همپای مرفهین بی دردشدند، آنانکه بقایشان به نامردی بود ، امروزبه لطف شهدا مردشدند...تقدیم بمردان بی ادعا…»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر