jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۲۲۸۴ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۳

جام جم ورزشی: فائزه هاشمی رفسنجانی از سیاست های محمدرضا داورزنی انتقاد کرد و البته محمود گودرزی را هم زیر تیغ انتقادات خود قرار دارد.

روایت فائزه هاشمی رفسنجانی از رییس "ضد زن" فدراسیون والیبال

به گزارش جام جم ورزشی ، فائزه هاشمی که در اوایل دهه 70 توانست فدراسیون ورزش بانوان را راه اندازی کند و گام های بلندی در مسیر توسعه ورزش بانوان ایران بردارد ، درحالی که مدتهاست به دلیل حاشیه های سیاسی اش از ورزش فاصله گرفته است ، دوباره درباره ورزش بانوان سخن گفته است. او در گفت و گویی با روزنامه 90 از محمدرضا داورزنی برای عملکردش در والیبال بانوان انتقاد کرده است. او درباره داورزنی گفته است:«انگار داورزنی ضد زن است» .

محمدرضا داورزنی رئیس موفق فدراسیون والیبال تلاش های زیادی برای توسعه این رشته در بخش بانوان و آقایان داشته و حتی برای حل مشکل ورود بانوان به ورزشگاه ها تبعات زیادی داشته است. داورزنی که شانس رسیدن به وزارت ورزش را به دلیل شایعه دوستی قدیمی با خاندان آیت الله هاشمی از دست داده بود حالا اینگونه با حمله تند فائزه هاشمی روبرو شده است. معاونت بانوان فدراسیون والیبال به تازگی به فریده میرسپاسی ، مجری برنامه های تلویزیون سپرده شده است.

فائزه هاشمی در گفت و گوی خود نه تنها داورزنی که محمود گودرزی را هم مورد انتقاد خود قرار می دهد. او می گوید او وزیری است که نه به درد دولت روحانی می خورد نه دولت احمدی نژاد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر