jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۱۴۸۷۲   ۱۶ آبان ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۲

گروه رسانه: 3 فیلم با سرپرستی ناصر نظامی و فریبا شاهین‌مقدم برای تلویزیون دوبله شد. ماجراهای «نامه‌ای از کوهستان» درباره زوج جوانی است که به دهکده‌ای کوهستانی می‌روند. میچیکو که پزشک است، به درمان اهالی دهکده می‌پردازد و تاکائو خاطراتشان را می‌نویسد.

آنها پس از مدتی با کمک اهالی، یک بیمارستان می‌سازند. تاکائو ریاست آنجا را به عهده می‌گیرد و مدتی بعد کتاب خاطراتش را با عنوان نامه‌ای از کوهستان منتشر می‌کند.  تعدادی از دوبلورهایی که با سرپرستی ناصر نظامی در این فیلم صحبت کرده‌اند، عبارتند از: شروین قطعه‌ای (تاکائو)‌، فریبا رمضان‌پور (میچیکو)‌، امیر قطعه‌ای (کودو)‌، زویا خلیل‌آذر (اوم)‌، آزیتا لاچینی، داوود باقری، مژگان عظیمی، صغری‌سادات هاشمی، غلامرضا صادقی، شیلا آژیر و ناهید شعشعانی.

داستان فیلم «ابر طلایی‌، شب را گذراند» نیز در زمان جنگ روسیه و چچن می‌گذرد. 2 برادر به نام‌های ساشکا و کولا  با گویندگی شیلا آژیر و فریبا شاهین‌مقدم  که آواره شده‌اند، سفری را برای یافتن سرپناه آغاز می‌کنند. مریم رادپور (ریگی‌نا)‌، همت مومی‌وند (دیمان)‌، شایسته تاج‌بخش (آلخازور)‌، حمید منوچهری، تورج نصر، کورش فهیمی، زهرا سوهانی، سحر اطلسی، امیر حکیمی، مینا نخعی، شوکت قهرمانی، حسین سرآبادانی، مرجان و میمنت حاجی‌زاده نیز در دوبله این فیلم حضور داشته‌اند.

داستان فیلم «قول چند میلیونی» هم درباره ویل و آنی است که به یکدیگر علاقه دارند و می‌خواهند ازدواج کنند. پدر آنی شرط موافقت خود را تهیه چند میلیون پنی اعلام می‌کند. ویل تلاش‌های خود را برای به دست آوردن این پول، آغاز می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر