jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۲۲۲۰   ۲۵ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۰:۵۶

بازگشت علی کریمی برای هواداران پرسپولیس اتفاق خوشایندی است، اما همین اتفاق خوش می‌تواند در بدنه مدیریتی باشگاه محبوب تهرانی، شکاف‌هایی به وجود آورد. زمانی که مبلغ انتقال مطرح می‌شود ناخودآگاه این پرسش به وجود می‌‌آید چنین پولی چگونه تامین شده است؛ باشگاهی که طلبکاران زیادی دارد و هنوز قادر به پرداخت آن نیست، چطور می‌تواند چنین مبلغی بپردازد.

حسین هدایتی، رئیس هیات‌مدیره پرسپولیس وقتی مسوولیت این انتقال را می‌پذیرد و میان هواداران این تیم یکشبه صاحب محبوبیتی می‌شود، واکنش‌هایی را برمی‌انگیزد.

دیگر اعضای هیات‌مدیره در قبال این تحرکات موضع می‌گیرند و معلوم می‌شود این حرکت تبلیغاتی از چشم آنها دور نمانده است.

توضیحاتی را درباره قضیه می‌شنویم مبنی بر این‌که باشگاه پرسپولیس یک نهاد مردمی است و شخص در آن نقشی ندارد. آنها می‌کوشند حرکت رئیس هیات‌مدیره را کمرنگ جلوه دهند و خودشان را در این انتقال شریک بدانند.

حال آن‌که همه می‌دانند اگر هدایتی پا پیش نمی‌گذاشت و هزینه این انتقال پرداخت نمی‌شد، قطعا علی کریمی به تیم دیگری منتقل می‌شد؛ همان تیم‌های دولتی که دست در جیب گشادی دارند و از پرداخت این مبالغ واهمه‌ای ندارند.

دفاع و موضع‌گیری اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس تا حدودی غیرقابل باور است، چرا که آنها هدایتی را برای چنین مواقعی آورده‌اند. در واقع این روزها بیشترین تاثیرگذاری و بالاترین بازده کاری مدیریتی، همین اسکناس‌های لعنتی است.

در فوتبال پرهزینه و کم‌درآمد ما، بدون پول بزرگترین مدیران نیز کاری از پیش نخواهند برد. مهم‌ترین ابزار مدیریتی، پول است و تصمیم‌گیرندگان پرسپولیس با آگاهی کامل زمینه را برای حضور آدمی مثل هدایتی به وجود آورده‌اند و به جای دفاع کردن از عملکرد او، وقتی می‌بینند ماجرای انتقال کریمی باعث محبوبیت رئیس هیات‌مدیره شده است، از خود واکنش نشان می‌دهند.

در این هنگام باید پرسید اگر نمی‌خواستید از کمک‌های مالی این عضو جدید استفاده کنید، چرا حکم رئیس هیات ‌مدیره را به وی دادید؟ و اگر این باشگاه به قول خودتان مردمی است و به طور گروهی و با مدیریت سازمان اداره می‌شود، چرا نامداران و ستارگان باشگاه پرسپولیس در این هیات‌مدیره حضور ندارند؟

علی رئیسی‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر