موضوع قسمت بعدی برنامه کافه هنر بررسی کتابی است که «بلک بری هملت» نام دارد توسط ویلیام پاورز نوشته شده و علیرضا طاق‌دره آن را به فارسی ترجمه کرده است.
کد خبر: ۱۲۷۵۳۸۹
تعداد بازدید : 19

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، موضوع قسمت بعدی برنامه کافه هنر که یکشنبه ۱۶شهریور پخش خواهد شد، بررسی کتابی است که سعی دارد بشر را از اسارت تکنولوژی و ابزارهای آن نجات دهد. این کتاب که «بلک بری هملت» نام دارد توسط ویلیام پاورز نوشته شده و علیرضا طاق‌دره آن را به فارسی ترجمه کرده است.

علیرضا طاق‌دره مترجم کتاب مذکور مهمان این قسمت از کافه هنر خواهد بود تا به توضیحاتی درباره این کتاب بپردازد.
جالب اینجاست که ویلیام پاورز نویسنده اهل کشور آمریکا پیامی اختصاصی برای برنامه کافه هنر رادیو ایران فرستاده و از ترجمه کتابش در ایران ابراز خرسندی کرده است. این پیام در این قسمت از «کافه هنر» پخش خواهد شد.

کتاب «بلک بری هملت» که از سوی ترجمه آن از سوی انتشارات «فرهنگ نشر نو» چاپ شده است و موضوع آن به نوعی یکی از مهم‌ترین موضوعات خانوادگی و اجتماعی دنیاست. این کتاب قصد دارد تا انسانی را که محصور تکنولوژی شده و به نوعی به تلفن همراه اعتیاد پیدا کرده را به روزگار گذشته و زندگی قبلی اش برگرداند و در عین حال آن انسان بتواند از فواید تکنولوژی هم بهره مند شود.

برنامه «کافه هنر» هر هفته روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶تا ۱۶:۴۰ از طریق رادیو ایران پخش می‌شود. تهیه کنندگی این برنامه به عهده زهره سربازی بوده و اجرای آن را شهاب شهرزاد عهده دار است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها