جام جم آنلاین - آرشیو

jamejamonline
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
افزایش جرم‌اولی‌ها

افزایش جرم‌اولی‌ها

از آن نوع فرماندهانی است که پشت چهره جدی‌اش، قلبی مهربان دارد. هربار بچه‌ای در پایتخت ناپدید شده،خواب و خوراک را بر خود و همکارانش حرام می‌کند تا زودتر پدر و مادری از نگرانی بیرون بیایند.

با قهوه‌خانه‌های زیرزمینی برخورد می‌کنیم

با قهوه‌خانه‌های زیرزمینی برخورد می‌کنیم

همزمان با شیوع کرونا، محدودیت‌هایی برای برخی اصناف ایجاد شد که با کاهش آمار مبتلایان و جان‌باختگان آنها برطرف و هنوز بعضی محدودیت‌ها مثل سرو قلیان در قهوه‌خانه‌ و سفره‌خانه‌ها، برگزاری مراسم عروسی در تالارها و استفاده از نصف ظرفیت در برخی باشگاه‌ها وجود دارد.

سرقت برای اثبات

سرقت برای اثبات

«می‌خواستم به خودم ثابت کنم که می‌توانم». این جمله را سارق جوانی می‌گوید که به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو بازداشت شده‌است. پسر جوانی که تابه‌حال هیچ کار خلافی انجام نداده و به خاطر قولی که به نامزدش داده و اثبات موضوعی به خودش دست به سرقت زده‌است.

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر