جام جم آنلاین - آرشیو

jamejamonline
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
تخت‌گاز برای نجات بیماران کرونایی

تخت‌گاز برای نجات بیماران کرونایی

ماجرا از یک فیلم 42 ثانیه‌ای شروع شد؛ فیلمی که در آن یک راننده تریلی 62 ساله که بار اکسیژن همراه داشت، با یک لاستیک ترکیده و درحالی‌که خطرات مختلفی سلامت او را تهدید می‌کرد، خود را به بیمارستان رازی قائمشهر رساند تا 160 بیمار کرونایی که تنها دو ساعت با مرگ فاصله داشتند، از بی‌اکسیژنی نمیرند.

در جلب اعتماد دخترها تخصص دارم

در جلب اعتماد دخترها تخصص دارم

وقتی دید دختران به خاطر تیپ و عکس‌هایش با خودروهای لاکچری چه راحت در فضای مجازی با او دوست می‌شوند و دروغ‌هایش را باور می‌کنند، نقشه‌ای در ذهنش جرقه زد. می‌توانست از این امتیازش استفاده کند و راه صد ساله را یک شبه طی کند.

افزایش جرم‌اولی‌ها

افزایش جرم‌اولی‌ها

از آن نوع فرماندهانی است که پشت چهره جدی‌اش، قلبی مهربان دارد. هربار بچه‌ای در پایتخت ناپدید شده،خواب و خوراک را بر خود و همکارانش حرام می‌کند تا زودتر پدر و مادری از نگرانی بیرون بیایند.

با قهوه‌خانه‌های زیرزمینی برخورد می‌کنیم

با قهوه‌خانه‌های زیرزمینی برخورد می‌کنیم

همزمان با شیوع کرونا، محدودیت‌هایی برای برخی اصناف ایجاد شد که با کاهش آمار مبتلایان و جان‌باختگان آنها برطرف و هنوز بعضی محدودیت‌ها مثل سرو قلیان در قهوه‌خانه‌ و سفره‌خانه‌ها، برگزاری مراسم عروسی در تالارها و استفاده از نصف ظرفیت در برخی باشگاه‌ها وجود دارد.

سرقت برای اثبات

سرقت برای اثبات

«می‌خواستم به خودم ثابت کنم که می‌توانم». این جمله را سارق جوانی می‌گوید که به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو بازداشت شده‌است. پسر جوانی که تابه‌حال هیچ کار خلافی انجام نداده و به خاطر قولی که به نامزدش داده و اثبات موضوعی به خودش دست به سرقت زده‌است.

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر