- عمومی - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

عمومی
وول پنل چیست؟

وول پنل چیست؟

۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶

چکیده : در این مطلب در مورد وول پنل و کاربردهای آن، اهمیت فروش ورق آکوستیک ومزایای وول پنل در آکوستیک سالن آمفی تئاتر سخن گفتیم.

عصر جام جم

مناظره؛ مشارکت احزاب و گروه‌های سیاسی در انتخابات | حسین الله کرم سید و شهاب الدین طباطبایی + فیلم کامل

۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶

در فاصله باقیمانده تا برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی دوباره عرصه سیاست داغ شده و رسانه‌ها و سیاسیون موضوع این رقابت مهم را به محل بحث خود تبدیل کرده اند. در این میان مساله «مشارکت» در انتخابات مهمترین موضوعی است مورد توجه قرار گرفته است.

سرزمین مادری، روایت صادقانه تاریخ

در گفت‌وگوی «جام‌جم» با فرهاد قائمیان، بازیگر سریال عنوان شد

سرزمین مادری، روایت صادقانه تاریخ

۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰

سرهنگ بهادری سریال «سرزمین مادری»، کاراکتری است که دست خودش را به مرور برای مخاطب بازمی‌کند. یعنی قرار نیست از همان ابتدا با یک شخصیت منفی رو به رو شویم. این البته از هنرمندی فرهاد قائمیان است که توانسته پیچ و خم این نقش را به درستی برای مخاطب به نمایش بگذارد.

طی امضای تفاهم‌نامه‌ای بین مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، سازمان بورس و بانک شهر  صورت گرفت | ایجاد فرآیند اختصاصی برای صدور مجوزهای حوزه مدیریت شهری در بازار سرمایه

احمدی مدیرعامل بانک شهر

طی امضای تفاهم‌نامه‌ای بین مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، سازمان بورس و بانک شهر صورت گرفت | ایجاد فرآیند اختصاصی برای صدور مجوزهای حوزه مدیریت شهری در بازار سرمایه

۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴

تفاهم‌نامه‌ای بین مجمع شهرداران کلان‌شهر‌های ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک شهر در اولین همایش نهضت تامین مالی شهر امضا شد.

نیازمندی ها