jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۹۸۵۷۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رمانی دیگر از جوجو مویز نویسنده سرشناس انگلیسی با عنوان «آخرین نامه معشوق» به فارسی ترجمه و منتشر شد.

به گزارش مهر، «آخرین نامه‌ معشوق» هشتمین رمان جوجو مویز نویسنده انگلیسی به شمار می‌رود و او پس از انتشار این کتاب توانست برای دومین بار جایزه رمان عاشقانه بریتانیا را در سال 2011 کسب کرده و تنها نویسنده‌ای شود که برای دو کتاب رها در باد در سال 2004 و آخرین نامه‌ معشوق موفق به کسب این جایزه شده است.

کتاب آخرین نامه‌ معشوق تقریبا همزمان با کتاب‌ مشهور دیگر این نویسنده با عنوان «من پیش از تو» منتشر شده و مربوط به دوره پرکاری این نویسنده و روزنامه‌نگار انگلیسی است. گرچه محبوبیت و شهرت کتاب «من پیش از تو» بسیار بیشتر از دیگر آثار این نویسنده است، اما کتاب آخرین نامه‌ معشوق همانند سایر کتاب‌هایی که جوجو مویز نوشته، بسیار مورد توجه قرار گرفته و برای چند ماه در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های انگلستان قرار داشته است. این رمان را نشر میلکان با ترجمه کتایون اسماعیلی در 460صفحه و با قیمت 29 هزار تومان منتشر کرده است.

بیشتر بخوانید: پیامک عاشقانه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر