jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۹۳ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: فیلم‌های «دشمن در خانه» و «او در تاریکی قدم‌ می‌زند» با سرپرستی جلال مقامی و ایرج سنجری برای تلویزیون دوبله شد. ماجراهای «دشمن در خانه» از جایی آغاز می‌شود که 6 تبهکار در راه انتقال از زندانی به زندان دیگر با ماموران درگیر می‌شوند.

بر اثر این درگیری خودروهای حامل آنها واژگون می‌شود، 2 نفر از تبهکارها، لباس‌های 2 پلیس را که کشته شده‌اند، سرقت می‌کنند. یکی از آنها در خانه دختری نابینا به نام ایمی پنهان می‌شود و حوادثی را به وجود می‌آورد. تعدادی از دوبلورهای این فیلم کانادایی عبارتند از: شیلا آژیر (ایمی)‌، علیرضا باشکندی، تورج مهرزادیان، مریم صفی‌خانی، امیر حکیمی و علی عابدی.

داستان فیلم «او در تاریکی قدم می‌زند» درباره مردی است که مرتکب قتل می‌شود. پلیس ابتدا متوجه نمی‌شود که مشخصات قاتل چیست؛ اما بتدریج سرنخ‌هایی به دست می‌آورد و قاتل را می‌یابد.

همت مومی‌وند (ریچارد بیس هارت)‌، منوچهر والی‌زاده، شهروز ملک‌آرایی، اصغر افضلی، محمدعلی دیباج، علیرضا شایگان و جواد پزشکیان از جمله گویندگان این فیلم سیاه و سفید هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر