jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۹۳   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: فیلم‌های «دشمن در خانه» و «او در تاریکی قدم‌ می‌زند» با سرپرستی جلال مقامی و ایرج سنجری برای تلویزیون دوبله شد. ماجراهای «دشمن در خانه» از جایی آغاز می‌شود که 6 تبهکار در راه انتقال از زندانی به زندان دیگر با ماموران درگیر می‌شوند.

بر اثر این درگیری خودروهای حامل آنها واژگون می‌شود، 2 نفر از تبهکارها، لباس‌های 2 پلیس را که کشته شده‌اند، سرقت می‌کنند. یکی از آنها در خانه دختری نابینا به نام ایمی پنهان می‌شود و حوادثی را به وجود می‌آورد. تعدادی از دوبلورهای این فیلم کانادایی عبارتند از: شیلا آژیر (ایمی)‌، علیرضا باشکندی، تورج مهرزادیان، مریم صفی‌خانی، امیر حکیمی و علی عابدی.

داستان فیلم «او در تاریکی قدم می‌زند» درباره مردی است که مرتکب قتل می‌شود. پلیس ابتدا متوجه نمی‌شود که مشخصات قاتل چیست؛ اما بتدریج سرنخ‌هایی به دست می‌آورد و قاتل را می‌یابد.

همت مومی‌وند (ریچارد بیس هارت)‌، منوچهر والی‌زاده، شهروز ملک‌آرایی، اصغر افضلی، محمدعلی دیباج، علیرضا شایگان و جواد پزشکیان از جمله گویندگان این فیلم سیاه و سفید هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر