jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۲۲۸   ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اغلب برعکسش را شنیده‌اید لابد، اما حالا این را هم بخوانید که این بار آهنگی ایرانی از سوی خواننده‌ای ترک کپی شده است.

روابط عمومی گروه ایوان‌بند در متن ارسالی به جام‌جم نوشته: «سابقه کپی از آهنگ‌های معروف خارجی، توسط خوانندگان سرشناس پاپ ایران به بیش از یک دهه می‌رسد و بیشتر این قطعات تقلید از آهنگ‌های ترکیه‌ای است؛ اما در این میان گروه موسیقی ایوان‌بند با تولید و انتشار آهنگ «عالیجناب عشق» توانست ورق را برگرداند و برای اولین بار قطعه‌ای از ساخته‌های موزیسین‌های ایرانی توسط خوانندگان خارجی به خصوص آذربایجانی و ترکیه‌ای کپی شده است. از زمان انتشار آهنگ «عالیجناب عشق»، شاهد کپی‌کردن این قطعه توسط هنرمندان خارجی هستیم؛ برای اولین بار نور جعفرلی، خوانند آذربایجانی این کار را با عنوان عشق و به زبان آذری منتشر کرد که مورد استقبال هواداران این خواننده قرار گرفت. اما این آهنگ به‌تازگی توسط ازجان دنیز خواننده و بازیگر معروف ترکیه‌ای نیز منتشر شد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر